Najnowsze treści

Panel logowania

Konta zakłada administrator.

Jeśli chcesz mieć możliwość logowania i edycji treści kontaktuj się w tej sprawie z administracją szkoły.

Gościmy

Odwiedza nas 1100 gości oraz 0 użytkowników.

piątek, 23 czerwiec 2017 20:15

JĘZYK NIEMIECKI - wyniki pracy uczniów w roku szkolnym 2016/2017

Napisał 

JĘZYK NIEMIECKI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

 

NAJLEPSI W WOJEWÓDZTWIE I POLSCE:

ANNA SOŚNICKA – 3GA

GRABOWSKA OLIWIA – 3GA

WARDZYŃSKA ALEKSANDRA – 3GB

LECH DOMINIKA – 3GB

MAJCZYK ADAM – 3GA

PADARZ MACIEJ – 2GB

LECH MAGDALENA – 6B

 

1. Laureaci i Finaliści Ogólnopolskiego Konkurs Języka Niemieckiego

DEUTSCHFREUND:

 

Michalczyk Kalina – 1 miejsce w kraju

Grabowska Oliwia – 1 miejsce w kraju

Sośnicka Anna – 1 miejsce w kraju

Lech Dominika – 1 miejsce w kraju

 

Szostakiewicz Bartosz, Orzechowski Kamil, Miecznikowska Jagoda, Pełczyńska Weronika, Orłowski Jakub, Gudaniec Weronika, Padarz Maciej, Strzylak Alicja, Jankiewicz Jakub, Dmowski Kacper, Tofil Magda, Paplicki Aleksander, Gajewska Julia, Westland Paula, Bogusz Hanna, Roguska Aleksandra, Kacprzak Zofia, Wardzyńska Aleksandra, Mieciek Urszula, Czajkowska Julia, Piesiewicz Oliwia, Chodkowski Mateusz, Aniołkowska Kinga, Kwiatkowski Michał, Kostrzewa Olimpia, Majczyk Adam, Wojtiuk Katarzyna, Miedziocha Hanna, Chojecka Barbara, Niewińska Natalia, Kittel Ingrid, Ćwilich Szymon, Kallus Filip

 

2. Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimn. PSNJN:

 

Gudaniec Weronika, Padarz Maciej, Sośnicka Anna, Majczyk Adam, Westland Paula, Roguska Aleksandra, Chodkowski Mateusz, Lech Dominika, Michalczyk Kalina, Wardzyńska Aleksandra

 

3. Finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimn. PSNJN:

 

Strzylak Alicja, Kostrzewa Olimpia, Mieciek Urszula, Piesiewicz Oliwia

 

4. Mistrzowie Gramatyki Języka Niemieckiego:

 

Sośnicka Anna, Grabowska Oliwia, Chodkowski Mateusz

 

5. Przedmiotowy Konkurs Języka Niemieckiego Mazowieckiego Kuratora Oświaty:

 

LAUREACI: Sośnicka Anna, Majczyk Adam

FINALIŚCI: Grabowska Oliwia, Lech Dominika

 

6. Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Niemieckiego Olimpus:

 

Grabowska Oliwia, Sośnicka Anna, Majczyk Adam, Lech Dominika, Kwiatkowski Michał, Michalczyk Kalina, Wardzyńska Aleksandra

 

7. Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Galileo:

 

Gudaniec Weronika, Padarz Maciej, Strzylak Alicja, Jankiewicz Jakub, Gajewska Julia, Grabowska Oliwia, Sośnicka Anna, Lech Dominika, Majczyk Adam, Westland Paula, Wardzyńska Aleksandra, Kacprzak Zofia, Chodkowski Mateusz

 

8. Laureaci Mazowieckiego Konkursu Lingwistycznego Języka Niem dla Gimnazjum i Szkoły Podstawowej:

 

Blachowska Agata, Cieśla Bartosz, Ćwilich Bartosz, Kujawińska Klaudia, Lech Dominika, Chodkowski Mateusz, Grabowska Oliwia, Lech Dominika, Majczyk Adam, Michalczyk Kalina, Padarz Maciej, Piesiewicz Oliwia, Sośnicka Anna, Tofil Magda, Wardzyńska Aleksandra, Westland Paula

 

9. Finaliści Mazowieckiego Konkursu Lingwistycznego Języka Niem dla Gimnazjum i Szkoły Podstawowej:

 

Sławińska Karina, Śliwowska Nina, Gudaniec Weronika, Kacprzak Zofia, Kostrzewa Olimpia, Kwiatkowski Michał, Roguska Aleksandra, Strzylak Alicja, Trzebiński Krzysztof

 

10. Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Weltsprachen – Języki Świata:

 

Beczak Gabriela, Kacprzak Zofia, Sośnicka Anna, Majczyk Adam, Kostrzewa Olimpia, Lech Dominika, Michalczyk Kalina, Grabowska Oliwia, Roguska Aleksandra, Gudaniec Weronika, Szostakiewicz Bartosz

WYRÓŻNIENIA: Blachowska Agata, Śliwowska Nina, Ćwilich Szymon, Świątek Agata, Bryła Anna, Niewińska Natalia, Misiak Emilia, Jabłoński Hubert, Drewniak Jan, Pałys Ryszard, Fedyna Alicja, Wojtiuk Katarzyna, Górski Artur, Niewiński Marek, Nowakowski Maximilian, Sobieralski Maciej, Vetter Julia, Wardzyńska Aleksandra, Kwiatkowski Michał, Westland Paula, Mieciek Urszula, Czajkowska Julia, Chodkowski Mateusz, Piesiewicz Oliwia, Strzylak Alicja, Trzebiński Krzysztof, Gajewska Julia, Łojek Filip, Dmowski Kacper, Tofil Magda, Jankiewicz Jakub, Padarz Maciej, Miecznikowska Jagoda, Koroniecka Natalia, Draniak Jan, Arak Nadia, Skipietrow Michał, Walendzik Dominik, Kostrzewa Natalia, Orzechowski Kamil

 

11. Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego CES Albus:

 

Szostakiewicz Bartosz, Orłowski Jakub, Miecznikowska Jagoda, Gudaniec Weronika, Padarz Weronika, Lech Dominika, Sośnicka Anna, Westland Paula, Kwiatkowski Michał, Majczyk Adam, Czajkowska Julia, Grabowska Oliwia, Kacprzak Zofia, Michalczyk Kalina, Wardzyńska Aleksandra, Roguska Aleksandra, Kostrzewa Olimpia, Trzebiński Krzysztof, Chodkowski Mateusz

WYRÓŻNIENIA: Kostrzewa Natalia, Orzechowski Kamil, Walendzik Dominika, Gajewska Julia, Jankiewicz Jakub, Strzylak Alicja, Tofil Magda, Kacprzak Zofia, Piesiewicz Oliwia

 

Czytany 713 razy