Najnowsze treści

Panel logowania

Konta zakłada administrator.

Jeśli chcesz mieć możliwość logowania i edycji treści kontaktuj się w tej sprawie z administracją szkoły.

Gościmy

Odwiedza nas 153 gości oraz 0 użytkowników.

niedziela, 20 maj 2018 11:09

Zawody rowerowe - relacja

Napisała 

GRAND PRIX PARKOFRAJDY W KOLARSTWIE GÓRSKIM

Miniona majowa sobota, słoneczna pogoda, dwa kółka, dobra energia i kolarze gotowi do walki. W takich klimatach mamy za sobą kolejny start w Grand Prix Parkofrajdy w kolarstwie górskim.

Na start stawiło się 20 kolarzy reprezentując naszą szkołę. Zdobyli oni łącznie 9 medali.

Złoty medal wywalczyli: Hania Płuska, Julianka Bobrek i Oskar Kallus

Srebrny medal zdobyli:Tyberiusz Bobrek

Brązowy medal zawisł na piersi: Antka Woźniaka, Emilki Misiak i Leona Uszko

W kategorii Elite wystartowali: p.Andrzej Misiak i p.Wojciech Domitrz, którzy uplasowali się kolejno na drugim i trzecim miejscu.

Wszystkim bardzo dziękujemy za start oraz dzielną walkę i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

 

                                                  Nauczyciele wychowania fizycznego.

 

SZCZEGÓŁOWE WYNIKI

  2012 i młodsi dziewczęta  
1 KROPIWNICA LENA  
2 JABŁOŃSKA OLIWIA  
   
  2012 i młodsi chłopcy  
1 GABRIEL RYSZARD  
2 JABŁOŃSKI HUBERT  
3 USZKO LEON  
     
  2011 dziewczęta  
1 GADOMSKA JAGODA 24
2 KROPIWNICKA LILIANA 16
3 PŁUSKA MARIA 4
4 TROJANOWSKA KRYSIA 4
     
  2011 chłopcy  
1 WYSZTYGIEL PIOTR 24
     
  2010 dziewczęta  
1 PŁUSKA HANNA 4
2 MIKLASZEWSKA ALICJA 24
3 ZBRZEŹNIAK TOSIA 24
4 BĄK WERONIKA 4
     
  2010 chłopcy  
1 KALLUS OSKAR 4
2 KOCEL ANTONI 24
3 ARMIŃSKI ALEKSANDER 24
4 DEC JAN 4
5 MOJEK WIKTOR 4
     
  2009 dziewczęta  
1 RACZYŃSKA ZUZANNA 24
2 KWACZYŃSKA KARINA 24
     
  2009 chłopcy  
1 SARAMAK MAURYCY 24
2 JĘDRASIK JAKUB 316
3 WOŹNIAK ANTONI 4
4 STEFANIAK HUGO BEDNARSKA
5 ASŁANOWICZ FRANEK 16
6 JANKOWSKI BARTŁOMIEJ 4
7 DAHAN KAMIL LAUDER
8 VETTER LEONARD 4
     
  2008 dziewczęta  
1 KUŹMA ANIA 24
2 GADOMSKA GAJA 24
     
  2008 chłopcy  
1 BĄK BARTOSZ 24
2 RACZYŃSKA ADRIAN 24
3 OLCZYK MATEUSZ 24
4 ŁUKASZCZYK SEWERYN 24
5 LEWIS DAWID LAUDER
6 ŁUKASZCZYK SERGIUSZ 24
     
  2007 dziewczęta szkoła
1 BOBREK JULIANNA 4
2 MAKSYMIUK KINGA 24
3 MIKLASZEWSKA POLA 24
     
  2007 chłopcy  
1 KWACZYŃSKI KAROL 24
2 BIAŁCZYŃSKI DOMINIK 16
3 DAHAN ADAM LAUDER
4 PŁUSKA JAROMIR 4
     
  2006 dziewczęta  
1 ASŁANOWICZ MATYLDA 16
2 SZYMAŃSKA ASIA 24
3 MISIAK EMILIA 4
4 MENCEL MATYLDA 24
5 VETTER JULIA 4
6 DOMITRZ MATYLDA 4
     
  2006 chłopcy  
1 KOPROWSKI MICHAŁ 24
     
  2005 dziewczęta  
1 STĘPIŃSKA AGATA 26
2 MORAWSKA MATYLDA 16
3 CEKAL NERIS 24
4 KOŃCZAK MAJA 24
5 ZIEMKIEWICZ MARIA 81
     
  2005 chłopcy  
1 NOWOPOLSKI ŁUKASZ 24
2 BOBREK TYBERIUSZ 4
3 KANIEWSKI WOJTEK 24
4 MAKSYMIUK ŁUKASZ 24
5 PULTYN MACIEJ 24
6 WRÓBLEWSKI GRZEGORZ 24
7 ORSZULAK JÓZEK 24
     
  chłopcy 2002 - 2004 szkoła
1 KUŹMA DAMINAN 99
2 ROMANOWSKI MATEUSZ 99
3 ASŁANOWICZ MAKSYMILIAN 16
4 BOKINIEC JAN 99
5 ZDROJEWSKI MACIEJ 4
6 PACHUCKI JOACHIM 16
7 ADAMSKI KAROL  
     
  elite panie  
1 KWACZYŃSKA PAULINA  
     
  elite panowie  
1 NOWOPOLSKI JAKUB  
2 MISIAK ANDRZEJ  
3 DOMITRZ WOJCIECH  
     
Czytany 616 razy