Najnowsze treści

Panel logowania

Konta zakłada administrator.

Jeśli chcesz mieć możliwość logowania i edycji treści kontaktuj się w tej sprawie z administracją szkoły.

Gościmy

Odwiedza nas 142 gości oraz 0 użytkowników.

poniedziałek, 21 maj 2018 19:53

wyniki III etapu Konkursu Lingwistycznego na województwo mazowieckie - Gimnazjum

Napisał 

Uroczyste rozdanie dyplomów odbędzie się 12 czerwca we wtorek o godzinie 8.45 w Domu Kultury Arsus ul. Traktorzystów 14. 

 

 

 

Wyniki etapu III Konkursu Lingwistycznego Języka Niemieckiego na województwo mazowieckie – Gimnazjum

1. Bereżański Dominik 91%   LAUREAT MIEJSCE 1

2. Brandys Jan 93%   LAUREAT MIEJSCE 1

3. Czarnecki Konrad 90% LAUREAT MIEJSCE 1

4. Dmowski Kacper 75% LAUREAT MIEJSCE 3

5. Fijołek Monika 98% LAUREAT MIEJSCE 1

6. Furmanek Karol 88% LAUREAT MIEJSCE 2

7. Gajewska Julia 86%   LAUREAT MIEJSCE 2

8. Gudaniec Weronika 98% LAUREAT MIEJSCE 1

9. Jankiewicz Jakub 91%   LAUREAT MIEJSCE 1

10. Juszczuk Gabriela 80%   LAUREAT MIEJSCE 2

11. Kacprzak Stanisław 83% LAUREAT MIEJSCE 2

12. Kołakowska Julia 95%   LAUREAT MIEJSCE 1

13. Komosa Julia   90% LAUREAT MIEJSCE 1

14. Koroniecka Natalia 91% LAUREAT MIEJSCE 1

15. Kosson Krzysztof 93% LAUREAT MIEJSCE 1

16. Miecznikowska Jagoda 97% LAUREAT MIEJSCE 1

17. Mioduszewska Natalia 77% LAUREAT MIEJSCE 3

18. Obiudo Sandra 98% LAUREAT MIEJSCE 1

19. Olbryś Aleksandra 93% LAUREAT MIEJSCE 1

20. Orłowski Jakub 95% LAUREAT MIEJSCE 1

21. Padarz Maciej 98% LAUREAT MIEJSCE 1

22. Pauly Aniela 93% LAUREAT MIEJSCE 1

23. Pełczyńska Weronika 91% LAUREAT MIEJSCE 1

24. Pisarek Tomasz 92% LAUREAT MIEJSCE 1

25. Schwencke Anna 90% LAUREAT MIEJSCE 1

26. Schwencke Sophie nb.

27. Skipietrow Michał   81% LAUREAT MIEJSCE 2

28. Smyk Marta 90% LAUREAT MIEJSCE 1

29. Staszelis Anna 98% LAUREAT MIEJSCE 1

30. Strzylak Alicja 97%   LAUREAT MIEJSCE 1

31. Szadkowska Jowita 85% LAUREAT MIEJSCE 2

32. Szmidt Dominik 85% LAUREAT MIEJSCE 2

33. Szostakiewicz Bartosz 95% LAUREAT MIEJSCE 1

34. Szymańska Karolina 83% LAUREAT MIEJSCE 2

35. Szymański Bernard 86% LAUREAT MIEJSCE 2

36. Tofil Magda 93% LAUREAT MIEJSCE 1

37. Torres Sotelo Aleksander 86% LAUREAT MIEJSCE 2

38. Walendzik Dominika 85% LAUREAT MIEJSCE 2

39. Werner Zuzanna 95% LAUREAT MIEJSCE 1

40. Wójcik Aleksandra 90% LAUREAT MIEJSCE 1

41. Zawadzka Michalina 86% LAUREAT MIEJSCE 2

42. Pilarczyk Krzysztof   78% LAUREAT MIEJSCE 3

43. Duszkiewicz Jagoda 72% LAUREAT MIEJSCE 3

Czytany 619 razy