Najnowsze treści

Panel logowania

Konta zakłada administrator.

Jeśli chcesz mieć możliwość logowania i edycji treści kontaktuj się w tej sprawie z administracją szkoły.

Gościmy

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.

piątek, 26 czerwiec 2009 06:08

Komisja rewizyjna

 

Komisja Rewizyjna 25 SKT STO wybrana na kadencję 2016-2019

  1. Piotr Świątek - Przewodniczący KR
  2. Maciej Tomaszewski - Sekretarz KR
  3. Bartosz Bobrek - Członek KR

e-mail: KR25SKT@gmail,com

 

Komisja Rewizyjna jest organem kontrolnym Koła Nr 25 STO w Warszawie, działa na podstawie Statutu STO i własnego Regulaminu oraz uchwał Walnego Zebrania Członków Koła, który ją powołuje i odwołuje. Komisja rozpatruje wszelkie wnioski Członków Koła, udziela informacji i odpowiedzi na pytania podczas posiedzeń, które są protokołowane. Z uchwałami KR i protokołami z posiedzeń Członkowie Koła mogą się zapoznać w sekretariacie ZS przy ul. Traktorzystów 16 oraz drogą mailową. W wypadku zainteresowania udziałem w posiedzeniu Komisji prosimy o wcześniejsze zgłoszenie pocztą elektroniczną pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

INFORMACJE BIEŻĄCE

11 czerwca 2014 Komisja Rewizyjna na swoim pierwszym posiedzeniu w nowym składzie uchwaliła własny regulamin i dokonała podział funkcji. Omówiono najważniejsze zadania Komisji na najbliższe miesiące.

21 maja 2014 odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Koła Nr 25 STO, podczas którego przeprowadzono wybory uzupełniające do Zarządu i Komisji Rewizyjnej. W skład Komisji Rewizyjnej weszli p. Ewa Marzec, p. Bartosz Bobrek i ponownie p. Maciej Tomaszewski, dotychczasowy sekretarz Komisji. Z dniem 21.05.14 pracę w Komisji zakończyli p. Krzysztof Gugała, dotychczasowy przewodniczący i p. Kinga Pańczyk.

 ________________________________________________________________________

 

ARCHIWUM WIADOMOŚCI

 

Szanowni Państwo,

Z dniem 21. maja 2014 zakończyłem (z własnego wyboru) pracę w Komisji Rewizyjnej Koła. Chciałem serdecznie podziękować wielu osobom  za współpracę przez ostatnich 6 lat mojej pracy we władzach Koła - ostatnio Komisji Rewizyjnej, wcześniej w Zarządzie Koła, jak również w nieformalnych gronach rodziców. Dziękuję wszystkim, z którymi działaliśmy w tym samym kierunku, lub przekonywaliśmy się nawzajem, że pomysły drugiej strony są lepsze. To dobrze, że nowe osoby włączają się w odpowiedzialność za kierowanie bieżącymi sprawami i przyszłe losy Szkoły, której życzę aby zawsze cieszyła się: wspaniałymi wychowankami, fantastyczną kadrą ze  światłą dyrekcją oraz liczną grupą rodziców zaangażowanych w STO.

 

serdecznie pozdrawiam,

Krzysztof Gugała

 

9.04.2014  Wspólne spotkanie Komisji Rewizyjnej i Zarządu Koła. W wyniku spotkania Zarząd Koła podjął uchwałę o zwołaniu Nadzwyczajnego Zebrania Wyborczego Koła na dzień 8.05.2014, które następnie decyzją Zarządu zwołano w dniu 21.05.2014.

15.03.2014 Zebranie Komisji Rewizyjnej. Przyjęto dwie uchwały - w tym jedną  - wzywającą Zarząd Koła do zwołania zebrania wyborczego przed końcem kwietnia 2014. Druga uchwala dotyczy wniosku o sprawdzenie stanu spraw ppoż. w obu budynkach Zespołu Szkół.

5.03 2014  Przedstawiciele Komisji Rewizyjnej wzięli udział w zebraniu Zarządu Koła.

5.02 2014  Przedstawiciele Komisji Rewizyjnej wzięli udział w zebraniu Zarządu Koła.

24.01.2014.Zebranie Komisji Rewizyjnej. Przyjęto dwa wystąpienia do Zarządu Koła.

15.01.2014 Przedstawiciele Komisji Rewizyjnej wzięli udział w otwartym zebraniu Zarządu Koła.

4.12.2013 Komisja Rewizyjna wzięła udział w Zebraniu Zarządu Koła

29.11.2013  Komisja Rewizyjna zatwierdziła sprawozdanie finansowe Koła.

22.11.2013  Zebranie Komisji Rewizyjnej. Pierwsza ocena sprawozdań finansowych. Wystąpienie do Zarządu Koła. W związku z rezygnacją trzech członków Zarządu Koła 25 SKT STO Komisja Rewizyjna wniosła do Zarządu Koła o pilne zwołanie otwartego zebrania  członków Koła. Celem spotkania powinno być m.in. wypracowanie decyzji o tempie i trybie uzupełnienia władz Koła.

18.11.2013  Członkowie Komisji Rewizyjnej wzięli udział w uroczystościach nadania imienia Zespołowi Szkół

04.11.2013  Sekretarz Komisji Rewizyjnej wziął udział w posiedzeniu Zarządu Koła.

22.10.2013  Sekretarz Komisji Rewizyjnej wziął udział w posiedzeniu Zarządu Koła.

14.10.2013  Komisja Rewizyjna przekazała w Dniu Edukacji Narodowej najlepsze życzenia wszystkim pracownikom Szkoły.

23.09.2013  Sekretarz Komisji Rewizyjnej wziął udział w posiedzeniu Zarządu Koła. Pisemne wystąpienie Komisji do Zarządu Koła.

20.09.2013  Zebranie Komisji Rewizyjnej. Omówienie planu pracy w nowym roku szkolnym.

02.09.2013  Przewodniczący Komisji Rewizyjnej wziął udział w posiedzeniu Zarządu Koła.

04.06.2013  Przewodniczący Komisji Rewizyjnej zwrócił się pisemnie do Zarządu Koła o aktualizację umowy edukacyjnej proponowanej rodzicom przez naszą Szkołę.

16.05.2013  Członkowie Komisji Rewizyjnej wzięli udział w otwartym zebraniu Zarządu Koła z rodzicami.

26.04.2013  Zebranie Komisji Rewizyjnej poświęcone zaplanowaniu pracy Komisji. Przyjęcie jednej technicznej zmiany w Regulaminie Komisji.

20.04.2013 Dzięki inicjatywie  p. Macieja Tomaszewskiego, członka Komisji Rewizyjnej Koła, nasza Szkoła po raz kolejny wystawia w dn. 20.04.2013 zespół opiekujący się podczas Rajdu "Szlakami Naszej Historii" punktem rajdowym poświęconym pamięci obozu przejściowego ulokowanego przez niemieckich oprawców w roku 1944 na terenie b. ZM Ursus.

18.04.2013 Przedstawiciele Komisji Rewizyjnej wzięli udział w otwartym zebraniu Zarządu Koła z udziałem rodziców. Podczas ponad

3-godzinnej dyskusji omówiono mniej lub bardziej precyzyjnie szereg tematów nurtujących rodziców, zaś Zarząd Koła złożył deklarację ustosunkowania się do wszystkich przedstawionych pytań.

29.03.2013 Radości Miłości Nadziei i Pokoju na nadchodzące święta Zmartwychwstania Pańskiego dla całej szkolnej społeczności życzy Komisja Rewizyjna.

25.03.2013 Komisja Rewizyjna przyjęła nowy regulamin zawierający komplet informacji o uprawnieniach, zadaniach i trybie pracy Komisji. W tym samym dniu przedstawiciele Komisji wzięli udział w spotkaniu Zarządu Koła.

 

 

Czytany 12011 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 05 maj 2016 13:13
Więcej w tej kategorii: Dzien Edukacji Narodowej »