Najnowsze treści

Panel logowania

Konta zakłada administrator.

Jeśli chcesz mieć możliwość logowania i edycji treści kontaktuj się w tej sprawie z administracją szkoły.

Gościmy

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.

Psycholog

W bieżącym roku szkolnym 2017/18 naszej szkole rozpoczyna pracę psycholog p. Izabela Guzek

– psycholog, terapeutka, trener umiejętności psychospołecznych. Ukończyła społeczną psychologię kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, 4-letnie szkolenie z psychoterapii tańcem i ruchem w Instytucie DMT, 2- letnie międzynarodowe studia podyplomowe „Sposoby Patrzenia. Terapia Tańcem i Ruchem w dziećmi i ich rodzinami”, kurs Teatru Forum i liczne szkolenia zawodowe. Współtworzy Ośrodek Terapii Tańcem i Ruchem Iba, gdzie prowadzi terapię z dziećmi, rodzinami i dorosłymi, a także warsztaty rozwojowe i szkolenia dla specjalistów. Od 10 lat pracuje terapeutycznie z dziećmi i z dorosłymi. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną, zaburzeniami ze spektrum autyzmu, zaburzeniami emocjonalnymi i zachowania. Od 2009 roku współpracuje ze Szkołą z Oddziałami Integracyjnymi nr 38 w Warszawie, przez kilka lat prowadziła terapię tańcem i ruchem w Fundacji Synapsis, współpracowała z Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii. Od wielu lat praktykuje na własny użytek jogę, uwielbia podróże
i kontakt z naturą.

W szkole nie będzie prowadzić terapii, ale rozmowy wspierające, motywujące, psychoedukację, porady i pomagać rozwiązywać trudne sytuacje.

Zapraszamy rodziców i nauczycieli do kontaktu. Jednocześnie informujemy, że spotkania ucznia z psychologiem mogą się odbywać  po pisemnym wyrażeniu zgody rodzica/opiekuna prawnego.

Zapisy bezpośrednio przez email załączony poniżej:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Grafik dyżurów 

Dzień tygodnia: Traktorzystów Dzieci Warszawy
Poniedziałki ----------------- 14.00 – 18.00
Wtorki  15.00 – 18.00 ----------------
Piątki  -----------------
8.00-12.00