Najnowsze treści

Panel logowania

Konta zakłada administrator.

Jeśli chcesz mieć możliwość logowania i edycji treści kontaktuj się w tej sprawie z administracją szkoły.

Gościmy

Odwiedza nas 561 gości oraz 0 użytkowników.

W środę 18 lutego odbyły się fascynujące warsztaty zoologiczne. Uczniowie klas IV - VI oraz gimnazjum mogli podziwiać niezwykłe egzotyczne bezkręgowce i gady. Wśród nich były straszyki, modliszki, patyczaki, karaczany, liśćce, wije, ptaszniki, kameleony, gekony. Zajęcia były urozmaicone konkursem, którego nagrodą były patyczaki. Uczniowie z zaciekawieniem słuchali wszystkich ciekawostek o tych niezwykłych zwierzętach.
Sylwia Witek

 

z1

 

z2

 

z3

 

z4

 

z5

 

z6

 

z7

 

Warszawa, 30.01.2015

Projekt Comenius (Erasmus +) pt. „A piece of the European puzzle”

Drugi rok projektu

Sprawozdanie z pierwszego semestru nauki 2014/2015

W pierwszym semestrze nauki odbyło się jedno międzynarodowe spotkanie robocze krajów partnerskich: w październiku w Republice Czeskiej (Praga). W wymianie ze strony polskiej wzięło udział w sumie 2 nauczycieli oraz 2 uczniów z kl. 2 i 3 SG. Na kolejny semestr zaplanowane są 3 spotkania robocze: Polska (marzec 2015), Włochy (kwiecień 2015), Francja (maj 2015).

Zadania wynikające z realizacji projektu skupiły się na kilku obszarach:

  1. Realizacja zadań zaplanowanych na kolejne spotkania robocze (m.in. przewodniki po Warszawie, książeczki/prezentacji multimedialne pt.”Polish sites Unesco Heritage” z polskimi miejscami dziedzictwa narodowego wpisanymi na listę UNESCO).

  2. Promocja naszych działań w społeczności lokalnej i międzynarodowej (m.in. w trakcie Święta Szkoły, na Dzielnicowym Pikniku Edukacyjnym, na stronie internetowej szkoły, stronie dzielnicy Ursus, europejskiej stronie internetowej projektu oraz w trakcie spotkań z uczniami i nauczycielami z innych krajów)

  3. Szerzenie informacji na temat projektu, w którym bierzemy udział oraz poszukiwanie sponsorów/materiałów promocyjnych M.st. Warszawy oraz Polski (Urząd Dzielnicy Ursus- spotkanie z p. Burmistrzem, kontakty z bankami BOŚ, PKO BP, z Urzędem Biura Edukacji, z Urzędem M.St. Warszawy, Biurem Turystyki).

Ponadto, w ramach projektu zostały wykonane następujące działania:

Działanie

Termin, osoby zaangażowane

Informacja dot. zadań na nowy rok szkolny, oraz dot. spotkania planowanego w Warszawie - na Radzie pedagogicznej oraz w trakcie spotkania z Dyrekcją

Sierpień 2014 (K.Bolesta-Siwek)

Wstawienie artykułu przedstawiającego zadania projektowe w nowym roku szkolnym na stronie internetowej szkoły

Wrzesień 2014 (K.Bolesta-Siwek)

Spotkanie zespołu do spraw Erasmus+; wybór uczniów i nauczycieli na spotkanie z krajami partnerskimi w Republice Czeskiej

wrzesień 2014 (K.Bolesta-Siwek, M.Gardzina, E.Rakoczy, K.Piotrowska)

Stworzenie regulaminu konkursu dla uczniów na Przewodniki po Warszawie

Wrzesień 2014 (K.Bolesta-Siwek)

Wystawa dot. projektu na imprezę Święto Szkoły oraz opis działań bieżących projektu w obydwu szkołach (na planszach)

listopad 2014 (M.Gardzina, K.Bolesta-Siwek, cala społeczność szkolna; uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły)

Spotkanie z Burmistrzem w UD Warszawa Ursus w sprawie projektu

listopad 2014 (A.Jaskólska, K.Bolesta-Siwek)

Szukanie sponsora- pisma i kontakt telefoniczny z PKO BP,BOŚ oraz Urzędem M.St Warszawy oraz Biurem Edukacji i Biurem Turystyki w sprawie współpracy oraz dofinansowania projektu

Cały semestr (A.Podobas)

Zebranie i przygotowanie materiałów promujących Warszawę oraz pamiątek dla szkół partnerskich

Październik 2014 (E.Golub-Trąbińska, K.Piotrowska, A.Podobas)

Zebranie Zespołu Nauczycieli ds. realizacji Projektu Erasmus+ : wybór zwycięzców konkursu na najlepsze przewodniki po Warszawie (wybór uczniów i nauczycieli na wyjazd roboczy do Włoch)

Listopad 2014 (K.Bolesta-Siwek, M.Gardzina, E.Rakoczy, K.Piotrowska)

Kontakt mailowy i osobisty z rodzicami uczniów wybranymi na spotkanie robocze w Pradze

Październik 2014 (K.Piotrowska)

Wykonanie książeczek POLISH UNESCO SITES

Wrzesień-październik 2014 (uczniowie klas młodszych wraz z I.Jóźwiak)

Nagranie na nośniki prezentacji miejsc UNESCO oraz PRZEWODNIKÓW PO WARSZAWIEdla szkół partnerskich

Październik 2014 (K.Piotrowska, K.Bolesta-Siwek)

Relacja z wyjazdu do Republiki Czeskiej; artykuł wstawiony na stronie szkoły, na Facebook’u oraz na stronie międzynarodowej projektu

listopad 2014 (K.Piotrowska, K.Bolesta-Siwek,uczniowie A.Mieciek oraz S.Kras)

Wysłanie nauczycielom i pracownikom polskiej szkoły pierwszego planu spotkania w Polsce (za pomocą Librusa)

Grudzień 2014 (K.Bolesta-Siwek)

Przygotowanie z uczniami i wysłanie kart świątecznych

Grudzień 2014 (E.Golub-Trąbińska, A.Delegacz, I.Jóźwiak)

Kontakt mailowy oraz na Facebook’u w grupie projektowej ze szkołami partnerskimi

Cały semestr (K.Bolesta-Siwek)

Wsparcie informatyczne

Cały semestr (W.Olszewski)

Wideokonferencja z Łotwą

Styczeń 2015 (K.Bolesta-Siwek, K.Piotrowska)

Raport podsumowujący 1 semestr

Styczeń 2015 (K.Bolesta-Siwek)

Wysłanie nauczycielom i pracownikom polskiej szkoły zadań przydzielonych na drugi semestr nauki oraz zadań zw. z przyjazdem gości (za pomocą elektronicznego dzienniczka Librus)

Styczeń 2015 (K.Bolesta-Siwek)

Opracowała:

Katarzyna Bolesta-Siwek

Szkolny Koordynator Projektu unijnego

„A piece of the European puzzle”

 KLASA „0” - dotyczy dzieci urodzonych w 2010 r.

 

Wszystkich zainteresowanych rodziców prosimy o:

- Pobranie Karty zgłoszenia ucznia do szkoły podstawowej, wypełnienie i przesłanie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Zapraszamy na bezpłatne zajęcia adaptacyjne „Igraszki edukacyjne” w każdą drugą sobotę miesiąca, w godz. 9.30-11.00 (I grupa), 11.30-13.00 (II grupa) – obowiązuje kolejność zapisu (22 886 07 00). Szczegółowe informacje – do pobrania.

- Przybycie na zebranie dla rodziców kandydatów, które odbędzie się 2 marca 2015 r. o godz. 18.00 w budynku przy ul. Dzieci Warszawy 42 a;

- Przybycie wraz z dzieckiem na rozmowę kwalifikacyjną w sobotę 7 marca 2015 r. w godz. 9.00-14.00; (dokładna godzina podana jest podczas zebrania w dniu 2 marca 2015 r.; koszt rozmowy, płatny na miejscu gotówką, wynosi 50 zł).

- Po pozytywnym wyniku rozmowy kwalifikacyjnej prosimy o wpłatę wpisowego w wysokości 2 450 zł (termin zostanie podany na zebraniu w dniu 2 marca 2015) i podpisanie umowy o świadczeniu usług edukacyjnych.

- 1 września 2015 r. zapraszamy na uroczyste otwarcie roku szkolnego i pierwszy dzień w Szkole.

 

1 Zapraszamy 2

na konferencję z udziałem dr Marzeny Żylińskiej
i Witolda Kołodziejczyka
na temat

„Po co nam dziś szkoła?”

Spotkanie odbędzie się 28 lutego 2015r o godz. 10.00
w sali konferencyjnej Ratusza Dzielnicy Białołęka
przy ulicy Modlińskiej 197 w Warszawie.

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO                          Społeczne Gimnazjum nr 333 STO

W czasie spotkanie zapewniamy opiekę nad dziećmi. Szczegółowe informacje i program zamieszczony jest na stronie sto2.pl lub pod numerem telefonu (022) 614-46-94 lub 92

 

 

 PROGRAM KONFERENCJI

9.30 Rejestracja zaproszonych gości

10.00 Otwarcie konferencji i powitanie gości

10.15 dr Marzena Żylińska, wykład:

Jak uczy się mózg,
czyli co rodzice i nauczyciele o mechanizmach uczenia się wiedzieć powinni”

 

11.45 Przerwa kawowa

12.00 Witold Kołodziejczyk, debata z udziałem zaproszonych gości:

„Po co nam dziś szkoła?”

13.30 Zakończenie konferencji    

dr Marzena Żylińska

zajmuje się metodyką i neurodydaktyką. Pracuje jako wykładowca w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Toruniu. Propaguje wprowadzenie do szkół nowej, opartej na wnioskach płynących z neuronauk, kultury edukacyjnej. W licznych publikacjach i na seminariach promuje twórcze wykorzystanie nowych technologii w nauczaniu. Współorganizowała europejski projekt „Zmieniająca się szkoła”.
Jest autorką materiałów dydaktycznych wykorzystujących wnioski płynące z badań nad mózgiem oraz książek „Między podręcznikiem
a internetem” (Warszawa 2013), „Neurodydaktyka. Nauczanie i uczenie się przyjazne mózgowi” (Toruń 2013). Prowadzi blog „Neurodydaktyka, czyli neurony w szkolnej ławce”.

Witold Kołodziejczyk

Redaktor naczelny miesięcznika „Edukacja i Dialog”, współautor raportu Jak będzie zmieniać się edukacja? Wyzwania dla polskiej szkoły i ucznia. (Instytut Obywatelski, 2011), autor książki Gra o szkołę. W poszukiwaniu zasad zarządzania w nowych czasach (2002) i licznych publikacji promujących innowacje w zarządzaniu oświatą. Twórca koncepcji Collegium Futurum - szkoły przyszłości (2010) i pierwszej w Polsce szkoły on-line (2002). Trener kadry kierowniczej oświaty, prowadzi zajęcia na AGH z przedmiotu Internet w edukacji, autor eksperckiego bloga edukacjaprzyszlosci.blogspot.com. Członek e-redakcji portalu Edunews.pl.

Konferencja odbędzie się 28 lutego 2015r o godz. 10.00
w sali konferencyjnej Ratusza Dzielnicy Białołęka
przy ulicy Modlińskiej 197 w Warszawie

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO                          Społeczne Gimnazjum nr 333 STO

www.sto2.pl , Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (22)614-46-92, (22) 614-46-94

 

 

Z przyjemnością informujemy, że 10 lutego br. Martyna Wasiluk z kl. 1g B i Wojciech Kwapisz z kl. 2g A zostali zwycięzcami rejonowego etapu XV Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego "Ortografia na medal" i będą  reprezentować naszą szkolę w etapie dzielnicowym.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach!
​Zespół nauczycieli języka polskiego​

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem pracy szkoły, informacja znajduje się w zakładce "Sukcesy"

Podsumowanie pracy szkoły w I semestrze roku szkolnego 2014/2015

Społeczna Szkoła Podstawowa Nr 4 im. W. Grabskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Społeczne Gimnazjum Nr 4 im. W. Grabskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Stan uczniów na 10 września 2014: Zerówka: 31 SP: 199, Gimnazjum: 80, łącznie: 310

Stan uczniów na 1 lutego 2015: Zerówka: 32 SP 200, Gimnazjum: 80, łącznie: 312

Liczba zatrudnionych nauczycieli: 53

Lp.

Wskaźniki efektywności pracy szkoły w roku szkolnego 2014/2015

Nazwa wydarzenia

1.

Edukacja na wysokim poziomie

Średnia ocen z przedmiotów, uzyskana w wyniku klasyfikacji śródrocznej, w szkole podstawowej, klasy 4 -6: 4,53;

Średnia ocen z przedmiotów, uzyskana w wyniku klasyfikacji śródrocznej, w gimnazjum: 4,50;

Indywidualne programy nauki matematyki dla 3 uczniów zdolnych;

Sukcesy w konkursach (załącznik nr 1).

Nasze gimnazjum w rankingu szkół niepublicznych (na podstawie wyników egzaminów OKE) znalazło się na czwartym miejscu w Warszawie.

2.

Udział w projektach międzynarodowych

Erasmus+ (Comenius) „A piece of ore Europen Puzzle”;

Projekt wymiany studentów Lattitude Global Volunteering(poprzednia nazwa GAP);

Polsko – Niemiecka Współpraca Młodzieży;

Penfriend Club – nawiązanie kontaktu z inną szkołą europejską poprzez korespondencję z dziećmi w języku angielskim.

3.

Udział w projektach ogólnopolskich

Radosna Szkoła;

Wf z klasą;

„Szkoła w ruchu” – projekt wspierany i finansowany przez Fundację BGK im. Jana Kantego Steczkowskiego;

„W dziką stronę” – projekt edukacji przyrodniczej;

„Szkoła przyjazna uczniom z dysleksją”;

„Żyj smacznie i zdrowo” – program dla uczniów gimnazjum, promujący zasady zdrowego odżywiania;

Edukacja Globalna dla najmłodszych – projektu skierowanego do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym przybliżając kulturę Azji, Afryki i Ameryki Południowej i Środkowej;

„Klub bezpiecznego Puchatka” – program upowszechniający zasady bezpieczeństwa dla uczniów klas 1sp.

4.

Udział w projektach ogólno warszawskich/międzyszkolnych

„Minilaby” – projekt rozwijający zainteresowania i kompetencje naukowe wśród uczniów warszawskich gimnazjów, ze szczególnym uwzględnieniem nauk przyrodniczych;

Wspieranie edukacji ekologicznej w placówkach m. st. Warszawy;

Korpus języka młodzieży początku XXI w. – w ramach projektu „Ścieżki Kopernika”.

5.

Projekty własne

Traktorki – przegląd twórczości teatralnej dzieci i młodzieży (zasięg międzydzielnicowy);

„Tajemnice Starego Miasta” – gra miejska (zasięg warszawski);

Dzielnicowy Konkurs Ekologiczny (zasięg dzielnicowy);

Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny (zasięg wojewódzki);

Igraszki Edukacyjne (zasięg międzydzielnicowy);

Wystawa „Anioły (zasięg dzielnicowy).

6.

Organizacja i realizacja projektów szkolnych

Projekt literacko-historyczny dla klas 6 sp i gimnazjum: „Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy…”;

Projekt literacko-historyczny dla klas 4 – 5 „Piękna nasza Polska cala”;

Zdrowe śniadanko;

„Ciasteczko zdróweczko”;

Chór szkolny;

Kraje niemieckojęzyczne.

7.

Działania dla innych/akcje charytatywne

„Góra Grosza”;

Szlachetna Paczka;

Zbiórka plastikowych nakrętek;

Przygotowanie paczek świątecznych dla chorych i ubogich – Młodzieżowe Koło Wolontariackie ZS STO;

Świąteczna paczka dla dzieci z Domu Dziecka w Piławie Górnej – sejmik klas 0 – 3 SP;

Udział w WOŚP.

8.

Organizacja wydarzeń szkolnych (imprezy, wieczorki tematyczne, uroczystości okolicznościowe, wycieczki)

Szkolny piknik integracyjny;

Dzień Ziemi połączony z sprzątanie świata (szkoła oraz okolice), zbiórka zużytych telefonów komórkowych;

Szkolne obchody 11XI;

Ślubowanie klas 1;

25 – lecie Społecznej Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Władysława Grabskiego – Święto Szkoły;

Zbiórka lektur do Szkolnej Biblioteki Lektur (akcja sejmiku klas 4 – 6);

Zabawa andrzejkowa;

Jasełka;

Rajd pieszy w Góry Świętokrzyskie;

Christmas Day;

Wyjścia, wycieczki – odbyło się 60 wyjść/wycieczek, w tym 2 wycieczki wielodniowe zagraniczne.

9.

Udział uczniów
w warsztatach/spotkaniach/wydarzeniach

Festiwal Szkół i Przedszkoli w Dzielnicy Ursus;

Zajęciach chemiczne organizowane przez Fun University dla klas 2 i 3 sp;

Warsztaty kaligrafii w muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie dla klas 2 sp;

Spotkaniu dla klasy 0 – z autorką m.in. książki „Cecylka Knedelek” Joanna Krzyżanek;

Warsztaty z edukacji globalnej (klasy 2 – 3 sp);

Warsztaty kulinarne dla dzieci „Szkoły na widelcu”;

Festiwal Nauki.

10.

Organizacja i realizacja zajęć dodatkowych (kółek)

Dla uczniów dla 0 – 3 odbywało się 25 kółek;

Dla uczniów dla 4 – 6 odbywało się 18 kółek;

Dla uczniów dla gimnazjum odbywało się 11 kółek.

11.

Organizacja spotkań dla kandydatów

„Igraszki edukacyjne” – 4 spotkania.

12.

Współpraca z rodzicami. Rodzice są partnerami szkoły.

Stały kontakt przez dzienniczek elektroniczny;

Dni otwarte;

Zebrania z rodzicami;

Spotkania indywidualne z rodzicami;

Współudział w przygotowywaniu imprez szkolnych (ślubowanie klas 1, jasełka, święto szkoły);

Współpraca przy realizacji zadań projektu Comenius;

Pomoc przy organizacji stoiska na Festiwalu Oświatowym

Pomoc przy organizacji koncertu Mali Maleńkiemu;

Odnowienie, z inicjatywy rodziców, sal lekcyjnych klas 6a, 1ga, 2ag 2gb (koszt głównie pokryty przez rodziców);

Darowizna finansowa od rodzica na zakup licencji Microsoft Office, na komputery w pracowni dla klas 0 – 3 sp oraz laptopa dla nauczycieli wychowania fizycznego.

13.

Budowanie wizerunku szkoły. Współpraca ze środowiskiem lokalnym oraz instytucjami zewnętrznymi

Obchody 25 – lecia Społecznej Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Wł. Grabskiego;

Organizacja wystawy „Anioły” i współorganizacja koncertu „Mali Maleńkiemu”

Udział w obchodach 25 – lecia STO

Profil na facebook’u;

Igraszki edukacyjne – cykliczne sobotnie zajęcia dla dzieci 4 – 6 letnich; odbyły się 4 spotkania;

Rozstrzygnięcie konkursu na logo szkoły;

Udział w Festiwalu Szkół i Przedszkoli w Dzielnicy Ursus

Artykuły na temat szkoły w prasie lokalnej;

Informacja na stronie dzielnicy Ursus na temat projektu Comenius;

Udział przedstawicieli zarządu dzielnicy Ursus w uroczystościach szkolnych;

Udział przedstawicieli rady dzielnicy Ursus w uroczystościach szkolnych;

Współorganizacja uroczystości obchodów pod pomnikiem przy ul. Traktorzystów 24 „Tędy przeszła Warszawa. Auffanglager Ursus, Październik 1944”;

Współpraca z IPN, Instytutem Austriackim, parafiami rzymskokatolickimi przy ul. Wojciechowskiego i Zapustnej, klubem seniora „Promyk”, Biblioteką Publiczną im. W. J. Grabskiego w Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy, OK Arsus, Kołem Nr 6 „Helenów” ŚZŻAK w Ursusie, Uniwersytetem Warszawskim, Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Historii Polski, Muzeum Historii Żydów Polskich, Zamkiem Królewskim, Strażą Miejską, Klubem Sportowym „Przyszłość”, OsiR Ursus, Fundacją Rozwoju Sytemu Edukacji, OK Ada, Stowarzyszeniem Oświatowo Edukacyjnym „Liczman”.

Konkursy, I semestr roku szkolnego 2014/2015

Lp.

Nazwa konkursu

Efekt

Poziom edukacyjny

Język polski

1.

Z poprawną polszczyzną na co dzień.

Do II etapu zakwalifikowali się: A. Świątek, A. Skrycki, A. Piętowski, C. Domitrz, E. Grabowska, F. Szwolgin, G. Beczak, H. Zaremba, M. Pańczyk, J. Nowecki, P. Głuski,  N. Niewińska T. Bednarski, J. Drucis, R. Pałys i I. Kittel oraz J. Bobrek.

SP (klasy 1-3)

2.

Z ortografią na co dzień.

Do II etapu zakwalifikowali się: A. Świątek, A. Piętowski, E. Grabowska, F. Szwolgin, G. Beczak, H. Zaremba, N. Niewińska i P. Głuski, J. Bobrek

SP (klasy 1-3)

3.

Z poprawną polszczyzną na co dzień i z ortografią na co dzień.

17 uczniów (Dominika Walendzik, Jagoda Miecznikowska, Nadia Arak, Bartosz Szostakiewicz, Weronika Gudaniec, Filip Kallus, Wiktoria Kalara, Amelia Wysocka, Tyberiusz Bobrek, Klaudia Kujawińska, Malwina Truszkowska, Szymon Ćwilich, Filip Piela, Anna Sośnicka, Mieszko Misiak, Paweł Stróżański, Wojciech Kwapisz) zakwalifikowanych do II etapu

SP (klasa 4 -6) i Gimnazjum

4.

Przedmiotowy Konkurs Języka polskiego Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Uczennica (Joanna Kościelska) zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego.

Gimnazjum

5.

Konkurs na komiks „Jeżyki ruszają w świat”.

Uczniowie:

Olivier Porębski – I miejsce,

Krysia Milczarek – II miejsce,

Filip Stańczyk - wyróżnienie

SP (klasy 2)

Historia

7.

Dzielnicowa Olimpiada Historyczna

2 uczniów (Maciej Padarz, Maksymilian Kempisty) zakwalifikowało się do kolejnego etapu.

SP (klasy 6)

Język niemiecki

8.

Przedmiotowy Konkurs Języka Niemieckiego Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Adam Macerszmidt – przejście do III etapu

Gimnazjum

9.

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego

Laureaci: Oliwia Grabowska, Anna Sośnicka, Adam Majczyk, Paula Westland, Aleksandra Wardzyńska, Mateusz Giraudo, Milena Śliwowska, Agata Kaczmarek, Julia Zientara, Michał Pogrebniak

Michał Stopyra, Adam Macerszmidt, Mieszko Sabo

Finaliści: Dominika Lech, Aleksandra Skipietrow.

 

Gimnazjum

10.

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego OLIMPUS

Najwyższy wynik: Oliwia Grabowska (dyplom laureata oraz nagroda rzeczowa);

Laureaci: Kalina Michalczyk, Hanna Bogusz, Adam Majczyk, Anna Sośnicka, Dominika Lech, Paula Westland, Paulina Cieśla, Adam Macerszmidt.

Gimnazjum

11.

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund

Miejsce 1 w województwie i w Polsce: Anna Sośnicka oraz Hanna Bogusz.

Miejsce 3: Oliwia Grabowska

W kategorii klas 5 czołowe miejsca: Jagoda Miecznikowska oraz Bartosz Szostakiewicz

W kategorii klas 6:  Aleksander Paplicki, Weronika Gudaniec oraz Alicja Strzylak 

W kategorii klas 1 gimnazjum:  Dominika Lech, Aleksandra Wardzyńska, Aleksandra Roguska, Adam Majczyk (znaleźli się w pierwszej 10), Kalina Michalczyk

 W kategorii klas 2 gimnazjum: Mateusz Giraudo, Milena Śliwowska, Julia Zientara, Adam Aleksandrowicz, Paulina Cieśla, Paweł Stróżański, Wojciech Kwapisz, Agata Kaczmarek, Bartek Chodkowski

W kategorii klas 3 gimnazjum: Mieszko Sabo, Michał Stopyra

SP (klasy 5 -6) i Gimnazjum

Język angielski

12.

Mazowiecki Konkurs Lingwistyczny

9 uczniów (Hanna Bogusz, Oliwia Grabowska, Anna Sośnicka, Olgierd Bogusz, Adam Macerszmidt, Paweł Stróżański, Wojciech Kwapisz, Paulina Cieśla, Julia Zientara) zakwalifikowanych do II etapu

SP (klasy 6) i Gimnazjum

Matematyka

13.

Konkurs Alfik Matematyczny

Dyplomy za bardzo dobry wynik dla Piotra Kaczmarka,

SP (klasy 1)

14.

Konkurs Alfik Matematyczny

Wynik bardzo dobry – 1 uczennica (Agata Kaczmarek)

Gimnazjum

Informatyka

15.

Logia w gimnazjum

2 uczniów (Piotra Pakuła, Michał Rączkiewicz) zakwalifikowało się do II etapu.

Gimnazjum

16.

Minilogia

Uczeń (Bartosz Szostakiewicz) w I etapie.

SP (klasa 5)

Religia

17.

Santo Subito

8 uczniów na etapie szkolnym

Gimnazjum

18.

Heronymus

1 uczeń na etapie szkolnym

Gimnazjum

Wychowanie fizyczne

19..

MTB Parkofrajda – zawody rowerowe

2 miejsce: Dominika Walendzik, Jan Draniak

3 miejsce: Kalina Michalczyk

SP (kl. 5 – 6) i Gimnazjum

20.

Biegi przełajowe Parkofrajda

1 miejsce: Gabriela Palmowska

2 miejsce: Amelia Szwolgin, Oliwia Jelonek, Patrycja Palmowska

3 miejsce: Dominika Stolarska

 

SP (kl. 5 – 6) i Gimnazjum

21.

Międzyszkolny Turniej Gry w Koszykówkę

3 miejsce: drużyna dziewcząt:Natalia Glapa, Aleksandra Wiśniewska, Julia Zientara, Martyna Pawelska, Wiktoria Zawadka, Paula Westland, Aleksandra Skipietrow, Agata Kaczmarek, Julia Drewniak

5 miejsce: drużyna chłopców: Kacper Mitręga, Krzysztof. Trzebiński, Michał Pogrebniak, Marceli Gadalski, Maciej Przymus, Bartosz Chodkowski, Mateusz Chodkowski, Mateusz Olesiejuk, Kacper Jedrzejczyk, Artur Sukiennik, Michał Kwiatkowski

Gimnazjum

*Z uwagi na krótki semestr z niektórych konkursów, już odbytych, szkoła nie ma jeszcze wyników.